فصل اول کتاب شنبه شاد برای دانلود
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۵
استرس در محیط کار- قسمت دوم
خرداد ۱۲, ۱۳۹۵

معرفی کتاب شنبه شاد

با سلام به دوستان کوشای وبسایت شنبۀ شاد

کتاب شنبه شاد حاصل تلاش و تجربیات من است در راه افزایش رضایت شغلی خودم. پس از گذراندن  نزدیک به ۲۰ سال تحصیل دانشگاهی، تدریس و کار اداری به این نتیجه رسیدم که سهم مهمی از رضایت تحصیلی و شغلی ما متعلق به نحوه نگرش و انتظارات ما از محیط اطراف است. اگر انسانی با نگرش منفی و انتظارات نامعقول را برای کار حتی به محیط کار افسانه ای مثل شرکت گوگل ببریم، پس از چند هفته دوباره شاهد ناخشنودی این فرد خواهیم بود.

شعار من در این کتاب این است: تغییر از من آغاز می شود. در این کتاب، با انجام یک سری تمرین های ساده، در طول چهار ماه سعی می کنیم شرایط شغلی خود را از نظر محیط کار، رابطه با همکاران، افزایش مهارت ها و در نهایت درخشیدن در محیط کار بهبود ببخشیم.

با فعال شدن فروشگاه وبسایت، امکان فروش اینترنتی کتاب شنبه شاد در وبسایت شنبه شاد فراهم شده است. عزیزانی که مایل هستند این کتاب را خریداری نمایند می توانند به فروشگاه مراجعه نمایند و کتاب را به دو صورت نسخه الکترونیکی و یا نسخه چاپی خریداری کنند. این کتاب تا پایان خرداد ماه با تخفیف ویژه ارائه خواهد شد و پس از آن با قیمت اصلی به فروش خواهد رسید. برای آشنایی بیشتر می توانید فصل اول کتاب را بصورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

مشخصات کتاب:

نام مولف: فاطمه حاجی ولیئی

انتشارات سخنوران

سال و نوبت انتشار: ۱۳۹۵ سال اول

شابک: ۹-۶۳۸-۳۸۳-۶۰۰-۹۷۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *