رونمایی از کتاب شنبۀ شاد، کتاب شنبۀ شاد در نمایشگاه کتاب

اولین فایل صوتی رایگان از سری آموزشهای ساندویچی سایت
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۵
استرس در محیط کار- قسمت اول
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵

رونمایی از کتاب شنبۀ شاد، کتاب شنبۀ شاد در نمایشگاه کتاب

قول داده بودم که به زودی کتابم را به دوستان عزیز سایت شنبۀ شاد عرضه کنم. اولین کتابم با موضوع رضایت و موفقیت شغلی به نام ((شنبۀ شاد)) پنجشنبه نهم اردیبهشت ماه در خانه کتاب رونمایی شد. در مراسم رونمایی کتاب که به صورت مشترک برای ۱۲ کتاب در زمینه های مختلف موفقیت انجام شد هر یک از نویسندگان بصورت مختصر در مورد موضوع کتاب خود سخنرانی کردند.

photo_2016-05-07_09-24-57

photo_2016-05-07_09-31-15
اخبار مربوط به این رونمایی را می توانید در وبسایت خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) و تی نیوز مشاهده کنید. برای آشنایی بهتر خوانندگان سایت شنبۀ شاد، چند خطی از توضیحات پشت جلد کتاب را در اینجا قرار می دهم:

((زمانیکه از محل کار خود راضی نیستیم تنها راه حل به نظر تغییر شغل و محل کار می رسد، اما از کجا معلوم که با تغییر شغل اوضاع بدتر نشود؟ تا زمانیکه نتوانیم در محل کار فعلی شرایط مطلوبی برای خودمان فراهم کنیم با تغییر محل کار احساس رضایت نخواهیم کرد. در این کتاب می آموزیم که چگونه طی مدت چهار ماه محیط کار ناراحت کننده خود را به محیطی امن و شاد تبدیل کنیم و در شغلمان پیشرفت کنیم و در یک جمله شنبه ها با شادی به سر کار برگردیم.))

این کتاب هم اکنون در نمایشگاه کتاب و در غرفه نشر سخنوران عرضه می شود و پس از پایان نمایشگاه مقدمات عرضۀ نسخه چاپی و الکترونیک کتاب در وبسایت فراهم خواهد شد.

شنبه هایتان شاد

4 دیدگاه ها

 1. aliseyedalangi گفت:

  تبریک میگم خانم دکتر. امیدوارم کتاب های بعدی شما در زمینه ی کنترل استرس و ترس در محل کار باشه به نظرم این موضوع مهم تر باشه

  • فاطمه حاجی ولیئی گفت:

   خیلی از شما متشکرم، اتفاقا در مورد استرس در محل کار سعی دارم که محصولاتی تهیه کنم، ولی برای شروع می تونید شربت ضد استرس رو گوش کنید. گاهی وقتها روشی که توی اون گفتم به خودم خیلی کمک می کنه. البته در کتاب شنبه شاد هم قسمت هایی به همین موضوع اختصاص داده شده.

 2. shmsnegaran گفت:

  سلام و تبریک. با آرزوی موفقیت های روزافزون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *