درباره ما و تماس با ما

photo_2016-05-07_09-31-15

فاطمه حاجی ولیئی هستم، پژوهشگر و مدرس دانشگاه، نویسندۀ کتاب شنبه شاد و مدیر وبسایت شنبۀ شاد و برگزار کننده سمینارها و کارگاه های آموزشی با موضوع موفقیت در استخدام، موفقیت شغلی و رضایت شغلی. در این سایت تلاش می کنم تا بر اساس مطالعات و تجربیات شخصی خودم از کار در شرکت های مهندسی مشاور،پژوهشگاه و دانشگاه ها خوانندگان را با روش های پیدا کردن شغل مناسب، استخدام و داشتن رضایت شغلی آشنا سازم.

فاطمه حاجی ولیئی از زبان خودش:

از کودکی دغدغه این را داشتم که در آینده می خواهم چه کاره شوم. مثل هر کودک دیگر که بر اساس تجربیات اندکش از دنیای اطراف شروع به ایده پردازی می کند اول می خواستم مربی مهد کودک شوم، بعد از رفتن به مدرسه به شغل معلمی فکر کردم و پس از آن سر و کله  الگویی به نام تلویزیون پیدا شدم که  سریال هایش از زندگی دانشمندان بزرگ بشدت مرا مجذوب خود می کرد. پس تصمیم گرفتم دانشمند شوم. تغییر و تحولات زیادی در زندگی ام رخ داد تا به آخر در رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت پذیرفته شدم و علاقه ام به این رشته تا جایی پیش رفت که تا گرفتن مدرک دکترا دانشگاه را رها نکردم. تجربیاتی که در زمان کار و تحصیل همزمان از اشتغال در شرکت مشاور داشتم باعث شد متوجه شوم که خلق و خوی من با کارمندی نمی سازد. عضویت در هیات علمی تنها گزینه ای بود که به ذهنم می رسید. هرگز تصور اشتغال به کاری غیر از رشته خودم رانمی کردم. حالا پس از گذشت بیش از ۵ سال از عضویت در هیات علمی و تدریس در دانشگاه متوجه شدم که کاری مرا راضی می کند که در آن موثرتر باشم.

دغدغه دانشجویان من در دانشگاه، یاد گرفتن دروس دانشگاهی نیست، نگرانی آنها از آینده است که آیا می توانند شغل مناسب خود را پیدا کنند؟ آیا درآمد کافی خواهند داشت که بتوانند زندگی خانوده شان را به خوبی اداره کنند و یا مجبورند مثل هزاران جوان با استعداد دیگر چمدانشان را بردارند و موفقیت را در آن سوی مرزهای کشور خودشان، به دور از خاک و ریشه شان جستجو کنند. آرمان من داشتن کشوری است که جوانهایش جز برای تفریح و کسب تجربه آن را ترک نکنند. در این راه دوست دارم هر کاری که از دستم بر می آید انجام دهم. کاری که الان به ذهنم می رسد آموزش جوانان است برای داشتن آینده حرفه ای بهتر. زمانی که شنبه ها با شادی به محل کار پر رونق و پر نشاط خود برگردند.

بخشی از فعالیت های حرفه ای و پژوهشی فاطمه حاجی ولیئی:

  • عضو هیات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی
  • تدریس درسهای تخصصی رشته مهندسی عمران در دانشگاه های علم و صنعت، شهید رجایی و علوم و تحقیقات
  • راهنمایی بیش از ۱۰ رساله کارشناسی ارشد
  • ارائه ۸ مقاله در کنفرانس هاس داخلی و ۱۰ مقاله در کنفرانس های بین المللی
  • نگارش ۹ مقاله ISI
  • مهندس مشاور طراح سازه های هیدرولیکی در شرکت قدس نیرو

 

راه های تماس با ما عبارتند از:

 

آدرس پست الکترونیک:

info@shanbeshad.com

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار فلاح زاده، خیابان پارک، کوچه یاس، پلاک ۱، واحد ۱۰، کد پستی ۱۴۶۹۶۳۴۸۷۳

در حال حاضر امکان مراجعه حضوری وجود ندارد.

تلفن دفتر: ۴۴۶۲۷۹۲۴-۰۲۱

 

همچنین هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا شکایتی را می توانید از طریق پر کردن فرم زیر با ما در میان بگذارید.

 

 

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

                                          shanbeh