مجموعه سمینار های رایگان هفت گام تا موفقیت

انتخاب رشته تحصیلی در مقطع دبیرستان و دانشگاه
مرداد ۲۰, ۱۳۹۵
تصمیم گیری در دوراهی های زندگی
شهریور ۲۵, ۱۳۹۵

مجموعه سمینار های رایگان هفت گام تا موفقیت

مجموعه سمینار های رایگان هفت گام تا موفقیت

از یکشنبه هفته جاری برابر با ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۵، به مدت چهار روز و با همکاری جمعی از اساتید و مربیان حیطه موفقیت، یک مجموعه سمینار در سرای محله دزاشیب برگزار خواهیم کرد. در روز اول این سمینار، من، فاطمه حاجی ولیئی و آقای قاسمی در زمینه موفقیت شغلی صحبت خواهیم کرد. پوستر و برنامه زمانبندی سمینارهای را می تونید در پایین این نوشته مشاهده کنید.

photo_2016-08-20_11-16-31

برنامه زمانبندی سمینار

من در این سمینار درباره چه صحبت خواهم کرد؟

موضوع بحث من در این سمینار، درباره استرس شغلی است. قبلا چند مقاله در این مورد در وبسایت شنبه شاد نوشته ام. استرس بخش جدانشدنی از زندگی ماست. اگر ترس و استرس وجود نداشت، نسل بشر هزاران سال پیش منقرض شده بود. اما استرس مداوم زندگی ماشینی امروز، تاثیرات مخرب بسیاری بر جسم و روان ما دارد. اگر این مطلب را ندیده بگیریم، متاسفانه با عوارض غیر قابل جبران آن، مانند پیری زودرس، بدخلقی و پایین آمدن مقاومت بدن مواجه خواهیم شد.

سمینار استرس های شغلی

استرس مداوم تاثیر بسیار بدی بر سلامت قلب و کلیه ها دارد. بالا رفتن تعداد سکته های قلبی در بین جوانان موفق یکی از نشانه های بارز اثرات مخرب استرس بر جسم ماست. بالا رفتن آمار خشونت های خانگی و طلاق هم جنبه های منفی روحی و روانی انباشته شدن استرس و خشم را نشان می دهد. تلاش من بر این است که در این سمینار، راهکارهایی برای کاهش و مدیریت استرس های شغلی که در زندگی همه شاغلین وجود دارد ارائه دهم.

آدرس محل برگزاری سمینار: انتهاب بلوار اندرزگو، ابتدای کاوه، نبش کوجه احمدی، سرای حکمت دزاشیب. کروکی محل برگزاری سمینار را می توانید در تصویر پایین مشاهده کنید.

photo_2016-08-20_11-16-42

منتظر حضور شما عزیزان در این سمینار هستیم.

3 دیدگاه ها

  1. باران گفت:

    سلام خسته نباشید دست شما درد نکنه

  2. سلام و احترام.
    سرکار خانم دکتر ولیئی تشکر و خداقوت به جنابعالی و همکاران محترم در پیشبرد راهها و تجربه های مفید و آموزش نکات کلیدی در موفقیت و یا روانشاسی موفقیت ، بنده از مطالب موجود این وب سایت استفاده و برای اینجانب مفید و با ارزش واقع شده اند. مبحث موفقیت و یا برنامه ریزی های رسیدن به موفقیت هم تخصصی و هم نیاز کشور ما هستند که باید با این موارد آشنا باشیم.
    با احترام – علی امیرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *